• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

За час "перемир'я" на Донбасі в полон до бойовиків потрапили ще 70 українців, — омбудсмен

За період так званого перемир'я на Донбасі список українських полонених збільшився на 70 осіб. Усього в полоні у бойовиків "Л-ДНР" перебуває понад 300 осіб

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Такі цифри назвала уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в інтерв'ю телеканалу "Дом", передає "ДС".

"За цей період перемир'я список громадян України, які потрапили до в'язниць, збільшився на 70 осіб", — сказала Денисова.

За її словами, терористи незаконно "засудили" та тримати за ґратами 301 громадянина України. До цього числа входять як полонені, так і "засуджені за шпигунство".

"Процес триває, їх уже 301 особа. Щодня ми бачимо, що щось трапляється. Когось взяли, потім випустили, а потім знову взяли", — сказала омбудсмен.

Водночас Денисова наголосила, що кількість полонених може бути більшою, оскільки достеменно невідомо, скільки насправді українців тримають у полоні бойовики.

Як повідомляла "ДС", Росія блокує обмін полоненими в рамках Тристоронньої контактної групи для того, щоб Україна визнала терористичні утворення "ДНР" та "ЛНР" сторонами конфлікту.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua