• USD 36.6
  • EUR 37.4
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Затриманий Олександр Кацуба, газовий махінатор часів Януковича

Реклама на dsnews.ua
Зокрема, саме він закуповував "вишки Бойка"

Прокуратура затримала екс-заступника глави "Нафтогазу" і екс-керівника "Чорноморнафтогазу" Олександра Кацубу. Про це заявив військовий прокурор сил АТО, керівник групи прокурорів Костянтин Кулик, повідомляє "ДС" з посиланням на "Українську правду".

За словами Кулика, Кацуба був затриманий біля свого будинку Військовою прокуратурою в рамках розслідування, яке проводить Генеральна прокуратура. Кулик зазначив, що охорона Кацуби в події не втручалася.

Кулик додав, що Кацуба затриманий у справі компанії "Газ Україна 2020" за статтями 255 (створення злочинної організації) та 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем).

Старший брат Олександра Кацуба Сергій свого часу також був заступником голови "Нафтогазу". Тоді Олександр Кацуба був головою "Чорноморнафтогазу" і здійснив закупівлю скандальних "вишок Бойка" за значно завищеною ціною.

Їх батько Володимир Кацуба був депутатом Верховної Ради від Партії регіонів. Повідомляється, що Кацуби володіють розкішними маєтками під Києвом.

Як раніше повідомляла "ДС", самі "вишки Бойка" були переміщені російськими окупантами з Одеського шельфового родовища в територіальні води РФ.

    Реклама на dsnews.ua