• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Затримано солдата Нацгвардії, якого підозрюють в смертельному побитті товариша по службі на Київщині

Реклама на dsnews.ua

Військовослужбовцю Національної гвардії України повідомили про підозру у вчиненні нестатутних взаємовідносин, які спричинили смерть потерпілого

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону, передає "ДС".

Встановлено, що 03.10.2020 зазначений військовослужбовець, порушуючи статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, застосував насильство до свого товариша по службі, а саме змусив останнього віджиматися від підлоги, після чого завдав удар кулаком правої руки в область грудної клітини, від чого потерпілий втратив свідомість і, не приходячи до тями, помер.

Військовослужбовця затримали вручили йому повідомлення в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 406 КК України.

Зараз триває проведення судово-медичної експертизи і слідчих дій з метою встановлення обʼєктивних обставин скоєного злочину, за результатами яких буде прийнято рішення про остаточну кваліфікацію дій підозрюваного.

Нагадаємо, 3 жовтня у військовій частині 3027 Національної гвардії України, розташованої в місті Вишгороді Київської області, помер солдат, якого побив товариш по службі.

    Реклама на dsnews.ua