• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Закон про реорганізацію громад і районів отримав підпис Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про реорганізацію громад і районів, що визначає особливості державної реєстрації щодо органів місцевого самоврядування та РДА, який Верховна Рада ухвалила 17 листопада

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради, передає "ДС" ..

Так, підписаний закон регулює питання закінчення повноважень сільських, селищних, міських голів і рад, їхнії виконавчих органів, районних рад у зв'язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України.

Документ регулює особливості:

  • правонаступництва щодо майна, прав та обов'язків територіальних громад, території яких були включені в території громад, затверджених Кабінетом міністрів;
  • правонаступництва щодо майна, прав та обов'язків районних рад, які представляли загальні інтереси територіальних громад ліквідованих районів.

Крім того, в ньому прописана реорганізація сільських, селищних, міських рад, їхніх виконавчих органів, районних рад як юридичних осіб публічного права.

Також документ передбачає продовження до закінчення бюджетного періоду виконання бюджетів територіальних громад та бюджетів районів, які були ліквідовані парламентом.

Нагадаємо, раніше міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов заявив, що нове районування України в рамках реформи децентралізації можуть переглянути, і, можливо, це буде зроблено наступного року.

    Реклама на dsnews.ua