• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Законопроект про медіа: Представництво ЄС радить продовжити консультації

Реклама на dsnews.ua
Представництво ЄС в Україні "вітає прогрес" з проектом закону про медіа і радить продовжити подальші консультації з громадськістю

Відповідну заяву опубліковано в Twitter представництва ЄС в Україні, передає "ДС".

"Ми підтримуємо прогрес щодо законопроекту про медіа в Україні № 2693 в профільному комітеті Верховної Ради і узгодження українського законодавства про медіа у відповідності з правилами ЄС. Закликаємо до подальшим громадським обговоренням законопроекту і продовжуємо спільну роботу з Радою Європи з обміну досвідом з Україною", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 1 липня Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував парламенту прийняти за основу в першому читанні доопрацьований проект закону № 2693.

За словами голови профільного комітету Микити Потураєва, проект пройшов дуже велика кількість обговорень і консультацій та його дороблена версія "підтримується переважною більшістю індустрій".30 червня Національна спілка журналістів України та окремі представники медіа закликали народних депутатів не підтримувати в другому читанні законопроект "Про медіа", тому що він містить загрози для свободи слова.

    Реклама на dsnews.ua