• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Законопроєкт про медіа: Представництво ЄС радить продовжити консультації

Реклама на dsnews.ua

Представництво ЄС в Україні "вітає прогрес" з проєктом закону про медіа і радить продовжити подальші консультації з громадськістю

Відповідну заяву опубліковано в Twitter представництва ЄС в Україні, передає "ДС".

"Ми підтримуємо прогрес щодо законопроєкту про медіа в Україні № 2693 в профільному комітеті Верховної Ради і узгодження українського законодавства про медіа у відповідності з правилами ЄС. Закликаємо до подальшого громадського обговоренням законопроєкту і продовжуємо спільну роботу з Радою Європи з обміну досвідом з Україною", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 1 липня комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував парламенту прийняти за основу в першому читанні доопрацьований проєкт закону № 2693.

За словами голови профільного комітету Микити Потураєва, проєкт пройшов дуже велику кількість обговорень і консультацій та його дороблена версія "підтримується переважною більшістю індустрій". 30 червня Національна спілка журналістів України та окремі представники медіа закликали народних депутатів не підтримувати в другому читанні законопроєкт "Про медіа", тому що він містить загрози для свободи слова.

    Реклама на dsnews.ua