• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Заступник міністра спорту підтвердив свою участь у ДТП на Рівненщині, але провину заперечує

Реклама на dsnews.ua
За словами Ярослава Войтовича, у ДТП винна постраждала жінка

Заступник міністра у справах молоді і спорту України Ярослав Войтович прокоментував ДТП зі своєю участю, який стався вчора в Рівненській області, повідомляє "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

За його словами, він їхав на безпечній швидкості по лівій смузі автомагістралі, не порушуючи ПДР. Як тільки освітлені ділянки закінчилися, скинув швидкість, додав чиновник.

"Враховуючи погане оснащення нерегульованого пішохідного переходу і абсолютна відсутність освітлення, не мав можливості вчасно ідентифікувати його. Транспортні засоби попутного напрямку не здійснювали екстреного гальмування, і момент бокового ковзного зіткнення з пішоходом був раптовим, що свідчить про те, що пішохід вибіг на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки", - розповів Войтович.

Він також додав, що має намір допомогти постраждалій, але своєї прямої провини у трагедії не бачить.


Читайте також:

Нагадаємо, ввечері 23 січня Ярослав Войтович збив у Рівненській області 61-річну жінку, яка переходилаа дорогу по нерегульованому пішохідному переходу на неосвітленій ділянці дороги. За даними прокуратури Рівненської області, у постраждалої діагностовано закритий перелом лівого ліктьового суглоба і перелом ребер.

    Реклама на dsnews.ua