• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Захист Януковича мріє допитати Матіоса, Турчинова, Наливайченко і ще ряд осіб

Реклама на dsnews.ua
Захист Віктора Януковича, крім військового прокурора Анатолія Матіоса, хоче допитати секретаря РНБО Олександра Турчинова та екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, а також інших учасників засідання РНБО від 28 лютого 2014 року

Про це, як повідомляє "ДС"в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

"Ці клопотання офіційно представлені разом з обґрунтуванням і доказами по справі про держзраду, про необхідність виклику і ретельного допиту низки посадових осіб. Це Турчинов, Наливайченко, Матіос і всі інші, хто брав участь у засіданні 28 лютого. Ці документи вже подано в ГПУ і завтра відповідні клопотання будуть оголошені під час судового засідання", - заявив Сердюк.

Також адвокат Януковича підтвердив наявність низки доказів "безперечно свідчать про причетність вищих посадових осіб держави до вчинення злочинів проти громадян України на Майдані".

"Такі докази будуть представлені в ГПУ відразу після їх отримання від мого клієнта. Такі докази готуються до подання, про них говорили кілька разів і вони будуть вирішальним чином впливати на хід розслідування справ Майдану. До моменту подачі доказів у ГПУ я утримуюся (від коментування), для того, щоб її представниками і працівниками разом з керівниками не було вчинено дій, спрямованих на надання тиску на відповідних осіб, що фігурують у зібраної нами інформації і для того, щоб ці докази не були спотворені і знищені до моменту їх офіційної подачі. Я очікую надходження цих документів найближчим часом", - зазначив адвокат.

Раніше захист Віктора Януковича хоче допитати в суді військового прокурора Анатолія Матіоса в рамках справи про держзраду.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання екс-президента Віктора Януковича. Таке рішення було прийнято з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, що 28 листопада під час допиту Януковича у справі "беркутівців" генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив Януковичу підозра у держзраді. Луценко заявив, що відповідне повідомлення також було направлено в РФ.

Після цього представники Військової прокуратури вручили адвоката екс-президента України Віктора Януковича повідомлення про підозру у скоєнні злочину. В підозрі мова йде про листі Януковича до Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну, спираючись на яке 1 березня Совфед дозволив президенту РФ використовувати війська на території України для захисту російських громадян.

    Реклама на dsnews.ua