• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Засідання Кабміну: створення військового меморіального кладовища і протидія домашньому насильству

Реклама на dsnews.ua

Уряд України на сьогоднішньому засіданні має затвердити створення Національного військового меморіального кладовища

Про це йдеться у порядку денному засідання, яке почнеться о 13.30, інформує "ДС".

"Великий день. Без іронії. Сьогодні уряд затвердить створення в Україні Національного військового меморіального кладовища. По типу Арлінгтонського цвинтаря. Розташовуватися він буде в Київській області. В документах прописується, що навіть макет надгробка буде регулюватися постановою Кабміну", — прокоментував журналіст Валерій Калниш.

Також члени Кабміну мають розглянути такі проєкти законів: Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки, Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо особливостей провадження у справах за зверненнями органів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, Про внесення зміни до Закону України "Про виконавче провадження" щодо особливостей виконання рішення про забезпечення позову, Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо зміни установленого порядку притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі, Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення та інші.

Крім цього міністри розглянуть проєкти постанов Кабінету міністрів, частина з яких повʼязана з лісовими та водними ресурсами України.

Міністр розвитку економіки та торгівлі Ігор Петрашко представить проєкт розпорядження Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у будівлі Національного художнього музею України.

    Реклама на dsnews.ua