• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Засідання Контактної групи з новим спецпредставником ОБСЄ пройде в кінці серпня

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться 26 серпня під головуванням нового спеціального представника ОБСЄ, фінського дипломата Мікко Кіннунена

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Facebook член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, передає "ДС".

"Наступне засідання ТКГ, 26 серпня, проведе вже новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен. Сьогодні посол Грау попрощалася з учасниками консультацій і представила свого змінника, який приступить до виконання обов'язків з 1 серпня", — написав він.

Гармаш також зазначив, що представники окупантів вимагали від українського віцепрем'єра Олексія Резнікова листи з гарантіями безпеки від України для відкриття КПВВ. Українські представники направили відповідні листи про гарантії безпеки керівнику Місії ОБСЄ в Україні Халіту Чевіку, однак російські посіпаки вимагали передати листи з гарантіями особисто їм.

"Вони хочуть, щоб поклонилися персонально їм, як представникам "луганської народної республіки" і, таким чином, визнали суб'єктність цих квазі-державних недоутворень... Це, власне, єдина мета всього Мінського процесу для Москви. І заради цього страждають сотні тисяч людей", — підкреслив Гармаш.

Як повідомляла "ДС", 19 липня фінський дипломат Мікко Кіннунен призначений новим спеціальним представником голови ОБСЄ в Україні. Він приступить до своїх обов'язків 1 серпня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua