• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Завтра НАБУ вирішить, чи братися за "компромат" Онищенко

Реклама на dsnews.ua
У Національному антикорупційному агентстві України вже є розуміння того, що можливі корупційні зловживання нардепа-втікача Олександра Онищенка повинні бути ретельно розслідувані і якісно

Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук після того, як разом з колегами по фракції вийшли з приміщення НАБУ, де зареєстрували заяву про необхідність початку розслідування фактів політичної корупції, оприлюднених Олександром Онищенко, повідомляє "ДС" з посиланням на" Укрінформ".

"Ми зареєстрували заяву. Тепер є рівно добу на те, щоб воно було розглянуто і було офіційно прийнято рішення... Є розуміння між депутатами "Народного фронту", які були на зустрічі, керівництвом НАБУ про те, що це кричущий випадок, який повинен бути розслідуваний ретельно і якісно в найкоротші терміни для того, щоб суспільство розуміло, що насправді відбувається", - заявив Тетерук.

За його словами, депутати від НФ були на прийомі у заступника директора НАБУ Анатолія Новака, оскільки сам директор зараз перебуває у службовому відрядженні.

Тетерук також додав, що депутати порадили НАБУ використовувати свої зв'язки з ФБР США, щоб долучити до цього розслідування та американських правоохоронців.

Зі свого боку депутат від НФ Андрій Помазанов заявив, що НАБУ має провести слідство по кримінальній справі стосовно Онищенко "як такого, який здійснював корупційні правопорушення, а саме підкуп народних депутатів та інших високопоставлених посадових осіб".

На його переконання, в процесі слідства будуть встановлені й інші фігуранти, щодо яких також має бути кримінальне переслідування.

Тетерук також виклав заяву, що "Народний Фронт" привіз у НАБУ на своїй сторінці в Facebook.

    Реклама на dsnews.ua