• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Завтра суд роз'яснить адвокатам вирок у справі Януковича

Реклама на dsnews.ua
Оболонський райсуд Києва 20 березня розгляне заяви сторони захисту екс-президента Віктора Януковича щодо роз'яснення судового рішення

Про це повідомила прес-секретар суду Інна Свинаренко, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Засідання призначено на 9 годин ранку. Заяви адвокатів розгляне колегія суддів, яка слухала справу про держзраду Януковича.

"Завтра буде розгляд заяв про виправлення описок і про роз'яснення вироку суду. Там кілька захисників Януковича подавали заяви, в тому числі і адвокат Байдик. На 9 годин ранку призначено засідання", - повідомила вона.

Повідомляється, що адвокати просять суд виключити з мотивувальної частини вироку посилання на обставину, що пом'якшує покарання Януковича.Ф.: скоєння злочинів під впливом залежності від представників влади Російської Федерації. Крім цього, сторона захисту просить виключити з вироку посилання на відеозапис інтерв'ю з президентом Російської Федерації Путіним.

Нагадаємо, раніше адвокат побіжного президента Віктора Януковича, якого засудили на 13 років за держзраду, Олександр Байдик звернувся в Оболонський районний суд з вимогою виправити вирок.

    Реклама на dsnews.ua