• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Заява НФ: Той, хто хотів прибрати Україну з порядку денного Об'єднаної Європи, знову програв

Реклама на dsnews.ua
Вчора тверду солідарність з Україною висловив Європейський парламент. Остання поїздка в Брюссель лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка підтверджує, що спільна робота всіх українських патріотів здатна втілювати найскладніші цілі і завдання

Про це йдеться в заяві, опублікованій прес-службою "Народного фронту".

"У резолюції, прийнятій в середу, європейські парламентарії високо оцінили прогрес змін і перетворень в Україні. Наші партнери зайняли ясну і чітку позицію, що будівництво "Північного потоку - 2" - це політичний проект, який представляє загрозу європейської енергетичної безпеки", і закликали припинити його реалізацію", - сказано в заяві.

Крім того, в "НФ" нагадали, що члени Європейського парламенту категорично засудили агресію, яку здійснила Росія проти наших моряків у Керченській протоці.

"Постанова європейських депутатів заслуговує найвищої оцінки. Той, хто хотів усунути України з порядку денного Об'єднаної Європи, - знову програв. Протягом багатьох років команда "Народного Фронту" наполягала на відмові від проекту "Північного потоку - 2". Ми були першими, хто почав говорити про цю серйозну загрозу Європі. Згодом нашу ініціативу підтримало чимало інших союзників. Разом ми зуміли знайти аргументи, що підтверджують згубність заохочення бізнес-апетитів агресора", - йдеться в заяві "Народного фронту".

"Спільні зусилля всіх українських патріотів приносять результат. Ми зберігаємо і зміцнюємо єдність з європейськими однодумцями. Але ця робота повинна продовжуватися. Розслаблятися не варто. Треба діяти разом, розумно і наполегливо", - додали в партії.

    Реклама на dsnews.ua