• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський буде добиватися повернення Саакашвілі до України

Президент України Володимир Зеленський має намір домагатися повернення заарештованого в Грузії колишнього президента цієї країни Міхеїла Саакашвілі в Україну, оскільки він має українське громадянство

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив на пресконференції в Трускавці, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я як президент України займаюся постійно тим, що повертаю громадян України різними можливостями, які у мене є, які мені надала влада. Пан Саакашвілі є громадянином України, тому його це теж стосується, і всі інституції, включаючи Міністерство закордонних справ і наші посольства, які працюють у Грузії, і на рівні посла Грузії, який працює в Україні, і на рівні розмов між нашими кабінетами міністрів, на рівні розмов прем'єрів, ми всі будемо цим займатися", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі написав у соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Міхеїла Саакашвілі у Грузії та тоном заяв грузинської сторони з цього питання.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС надаватиме всю необхідну підтримку затриманому в Грузії Міхеїлу Саакашвілі, оскільки він є громадянином України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua