• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський дав Венедіктовій час до кінця року

Реклама на dsnews.ua

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова може втратити свою посаду, якщо вона не покаже результату до кінця поточного року

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтервʼю BBC, інформує "ДС". Зеленський дав Венедиктовій час до кінця року

Він також пояснив, чому звільнили попереднього генпрокурора Руслана Рябошапку через пів року на посаді.

"Я просто одразу сказав: "Хлопці, ми йдемо будувати країну. Йдемо змінювати. Ми з вами рівні. Будь ласка, ви ніколи не були генеральним прокурором, я ніколи не був президентом. Але ви — професіонал, ідіть. І якщо через пів року ви не покажете реальний результат, хто б ви не були, навіть якщо ви мої друзі, приятелі, міністри, премʼєр-міністри", – сказав Зеленський.

У відповідь на зауваження журналіста, що "людина лише почала робити свою роботу", а її звільняють, президент сказав: "Немає, немає часу, розумієте? Ось і все".

"Вони нікого не посадили. Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів, я розумію, пів року – дуже замало. Але повинні бути кроки, ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки. Ми це обіцяли. І якщо зараз чинний генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона – це вона, жінка, професійна жінка – якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку саму відповідь", – наголосив Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua