• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський ліквідував Нацкомфінпослуг

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав указ про припинення діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)

Указ №259/2020 опублікований на сайті президента України, передає "ДС".

"На виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення функцій з державного регулювання ринків фінансових послуг" постановляю: припинити діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації", - зазначається в указі.

У зв'язку з цим указ президента України від 23 листопада 2011 року № 1070 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг" визнається таким, що втратив чинність.

Також Зеленський доручив створити комісію з ліквідації Нацкомфінпослуг, головою якої призначив керівника відомства Тетяну Галабудську. Він зобов'язав її поінформувати про результати проведеної роботи протягом трьох місяців.

Як повідомляється, уряду доручено вирішити в установленому порядку питання подальшого використання об'єктів права державної власності, які перебували в управлінні відомства.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, за словами голови виконкому Нацради реформ Міхеїла Саакашвілі, Зеленський планує забрати у правоохоронних органів повноваження в економічній сфері і створити єдиний орган фінансових розслідувань, а також фінансовий центр КиївСіті.

    Реклама на dsnews.ua