• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський нарешті підписав закон про підтримку культури

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон про підтримку культури та креативних індустрій

Відповідне повідомлення зʼявилося сьогодні на сторінках Зеленського у соцмережах, інформує "ДС".

"Креативні індустрії, заклади культури – серед тих, хто найбільше постраждав від карантину. Адже їхня діяльність зупинилася майже повністю, й зараз вони живуть у цілковитій невизначеності. Це цілі сфери економіки, які нині перебувають на межі виживання. Вони також сплачують податки й дають людям робочі місця, тому потребують не меншої підтримки, ніж традиційні галузі бізнесу.

Щоб ці індустрії змогли вистояти, а їхні працівники отримали соціальні та економічні гарантії, підписав закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у звʼязку з дією обмежувальних заходів, повʼязаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", — заявив президент.

Він також додав: "Рівень держави визначається не лише економікою, а й рівнем культури нації. Ми пишаємося нашою багатющою історією, розмаїтою культурою й нашими цінностями. Це той фундамент, на якому ми всі разом збудуємо майбутнє України".

Слід зауважити, що відповідний законопроєкт Верховна Рада прийняла ще 16 червня, а вже 22 червня спікер парламенту направив закон на підпис президенту. Втім, Зеленський підписувати закон не поспішав. На це, зокрема, сьогодні звернув увагу народний депутат фракції "європейська солідарність" Володимир Вятрович.

    Реклама на dsnews.ua