• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський навідався до Венедіктової та роздав нагороди прокурорам (ФОТО)

Президент Володимир Зеленський відвідав Офіс генерального прокурора та привітав працівників прокуратури з професійним святом

Володимир Зеленський під час зустрічі з працівниками прокуратури
Володимир Зеленський під час зустрічі з працівниками прокуратури
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні повідомила пресслужба глави держави, інформує "ДС".

"Я не хочу зараз казати очевидні речі: про зміцнення верховенства права, про ефективну протидію злочинності та багато інших, без сумніву, дуже важливих завдань прокуратури. Про них, я впевнений, ви чули неодноразово, але щоб виконати їх, потрібні не розмови, а справи. Щоденна робота, якій мало чим допоможе набір загальновідомих тез, що повторюються з року в рік, змінюючи тільки свій порядок", – сказав Зеленський під час зустрічі з працівниками прокуратури.

Президент висловив переконання, що серед більш ніж десяти тисяч працівників прокуратури багато чесних і порядних людей.

"Я хочу побажати всім вам, а особливо молоді, яка тільки починає свій складний професійний шлях: ніколи не забувайте, чому ви обрали цю професію. Які принципи завжди хотіли захищати та в які ідеали завжди вірили. Не давайте, будь ласка, нікому переконати вас, що система так працює й нічого неможливо з цією системою зробити. Не ставайте заручниками образу. Тим паче серед ваших колег є чимало гідних прикладів для наслідування", – наголосив він.

За його словами, процес реформування органів прокуратури буде найближчим часом успішно завершено.

"На оновлену прокуратуру наше суспільство покладає великі надії. Я як президент щиро бажаю вам виправдати їх, ніколи не втрачати власну віру в закон і справедливість, діяти рішуче, швидко, зруйнувати всі стереотипи та досягти історичних успіхів у службі на благо нашої держави. Ну і, звичайно, – міцного здоров’я вам та вашим родинам", – додав глава держави.

Також Зеленський вручив працівникам прокуратури державні нагороди: "Завдяки таким працівникам прокуратури було притягнуто до відповідальності десятки злочинців. А сотні мільйонів гривень відшкодовано, повернуто або заощаджено державному бюджету. А найголовніше – це саме ті правоохоронці, які щодня "лупають сю скалу". І доводять, що чесний та професійний прокурор в Україні – це не міф, не фантастика й не виняток із правил".

Також президент оглянув експонати Музею історії прокуратури України.

Володимир Зеленський та Ірина Венедіктова
Володимир Зеленський та Ірина Венедіктова

Нагадаємо, станом на 24 листопада президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району відсічі й стримування збройної агресії Росії на Донбасі

    Реклама на dsnews.ua