• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський оголосив 8 грудня Днем національної жалоби через пожежі в Одесі

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський оголосив неділю, 8 грудня, Днем національної жалоби через пожежі в Одеському коледжі

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

"Я оголошую неділю, 8 грудня, днем національної жалоби за загиблими в Одесі. Завтра ми приспустимо державні прапори. Скасуємо галасливі свята і гуляння. Ми зупинимося і подумаємо. Нехай ця трагічна подія буде уроком для всіх посадових осіб, керівників, для всіх громадян України", - заявив Зеленський.

"Життя - найцінніше, що є у кожного з нас. Людське життя кожного - найцінніше, що у країни. Зберегти життя - перше і найголовніше завдання держави. Гірко, коли люди гинуть на фронті. Але вдвічі гірше, коли люди гинуть у мирному місті, при світлі дня, в результаті чиїхось прорахунків або злочинної недбалості. Будемо молитися за упокій душ загиблих. Шукати тих, хто пропав безвісти, молячись і сподіваючись знайти їх живими. Будемо працювати, щоб подібне не повторилося знову", - продовжив він.

"Вічна пам'ять загиблим. Вічна пам'ять герою-рятувальнику Сергій Шатохін. Щирі співчуття рідним і близьким", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, нині відомо вже про вісьмох загиблих у пожежі в Одеському коледжі.

    Реклама на dsnews.ua