• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський офіційно представив нового голову Дніпропетровської ОДА

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський у ході свого візиту в Дніпропетровську область призначив Олександр Бондаренко на посаду голови обласної державної адміністрації

Про це повідомляється на сайті Офісу президента, де опублікований відповідний указ глави держави №694/2019, передає "ДС".

Призначити Бондаренка Олександра Вікторовича головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації", - сказано в документі.

"Я хочу сьогодні представити вам нового голову обласної державної адміністрації. Дуже молодий чоловік - Олександр Бондаренко", - сказав президент під час робочої поїздки на Дніпропетровщину.

Він вручив новому голові ОДА відповідне посвідчення.

Володимир Зеленський зазначив, що всі голови обласних державних адміністрацій повинні до Нового року показати себе на посадах.

"Випробувальний термін до Нового року. Дивимося, як справляються", - підкреслив президент.

Новопризначений голова Дніпропетровської ОДА подякував Володимира Зеленського за кредит довіри, який команда облдержадміністрації "буде повертати області та людям якісною роботою".

"Я розумію, що роботи та пріоритетів багато: це і новий сучасний аеропорт, і дорога, і інфраструктурні проекти, і поліпшення екологічного стану області. Головне - щоб наші дії та амбіції робили краще життя жителів області. Адміністрація буде працювати ефективно і на результат", - запевнив Олександр Бондаренко.

Раніше "ДС" повідомляла, що Кабінет міністрів України схвалив кандидатуру Олександра Бондаренко на посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

    Реклама на dsnews.ua