• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський залишив Авакова на посаді, оцінивши реформу поліції, - Пристайко

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський залишив Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ, виходячи з його "компетентності при проведенні успішної реформи поліції"

Про це в інтерв'ю заявив міністр закордонних справ україни Вадим Пристайко, передає "ДС" з посиланням на сайт посольства України в Німеччині.

"Володимир Зеленський хоче не просто замінити керівне ланка заради заміни. Він також цінує перевірену компетентність, яку Він проявив під час успішного проведення дуже складної реформи поліції. Для Зеленського це рішення не було простим, але він вибудував чітку стратегію свого ставлення до членів уряду", - сказав Пристайко.

Таким чином він відповів на запитання журналіста з приводу рішення президента залишити на службі главу МВС, незважаючи на підозри у зв'язках з олігархами праворадикалами.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада призначила нових міністрів в уряд прем'єра Олексія Гончарука. Серед них залишилися міністри попереднього Кабміну Арсен Аваков і Оксана Маркарова.

Пізніше новий прем'єр Олексій Гончарук сказав, що рішення залишити в складі уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було одним з найскладніших, однак керівникові МВС "визначили червоні лінії", за які не можна переступати.

Арсен Аваков очолює Міністерство внутрішніх справ України з лютого 2014. Багато представники громадськості не раз вимагали його відставки.

    Реклама на dsnews.ua