• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський переписав італійську фірму на спонсорку «слуг народу»

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський переписав свій бізнес в Італії на "сусідку" з Кривого Рогу і за сумісництвом спонсорку "Слуги народу"

Про це йдеться у викритті "Правозахисники.Розслідування", передає "ДС".

У серіалі "Слуга народу" президент Голобородько не добирає слів в описі зажерливих чиновників. А ось так виглядає вже реальна декларація за 2019 рік реального президента Зеленського:

  • зарплата 200 тисяч гривень на посту президента;
  • загальний дохід сім'ї - 28 млн;
  • земельна ділянка 12 соток з будинком на 350 квадратів в елітному столичному передмісті;
  • 5 квартир у Києві загалом на 1100 квадратів;
  • квартира в Ялті; і ще одна в Великобританії;
  • 5 паркувальних місць.

З цінного рухомого майна Зеленський задекларував 6 наручних годин: два Breguet і по одному Tag Heuer, Roleх, Bovet і Piaget. У дружини президента є сережки і кільце з діамантами. Також Зеленському належить LAND ROVER 2016 випуску, а його дружина володіє MERCEDES-BENZ S 500 2014-го. А і ще дрібниця - вілла на 15 кімнат на 420 квадратів на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі.

На будинку в Італії зупинимося докладніше. Набутий ще в 2015 році, але в декларації за 2017-й рік кандидат Зеленський чомусь "забув" вказати його. І тільки після викриття наших колег з "Слидства.Інфо" таки зізнався про наявність італійської нерухомості. Вілла Оформлена в якусь італійську ТОВ "Сан Томмасо ПРЛ", яку в минулому році Зеленський вказав у декларації як свою власність. От тільки парадокс у декларації зразка 2020-го - будинок залишився, а компанії, яка офіційно їм володіє - вже немає. Ми не змогли обійти цей факт і почали вивчати закордонні реєстри.

ТОВ "Сан Томмасо" в Італії зараз володіє кіпрський офшор "Альдоранте лімітед", бенефіціаром якого до президентства теж був Зеленський. Але після декількох викриттів у ЗМІ, президент позбувся проблемних активів. Кіпрський офшор переписав в якусь ΕΛΕΝΑ ΧΑΣΙΕΝΚΟ, а от в Італійській компанії в липні 19-го директором стає Світлана Пещанская.

Хто ж така Світлана Пещанская, що заслужила керувати справами Зеленського в Італії? А тут все просто. Дві хвилини і гугл видає інформацію - жінка з Кривого Рогу, спонсор партії "Слуга народу". Причому в першій п'ятірці. Що цікаво, ще в 17-му році ця дама в забороненому в Україні "ВКонтакте" була підписана на сторінки проросійського бойовика Ігоря Стрєлкова, російського патріарха Кирила, російського актора Івана Охлобистіна і репостила новини так званої "ДНР". Ще тоді, в 2019-му наші колеги навіть коментар встигли в неї взяти.

"Я давно знаю Володимира Зеленського, - ред.), Ми з одного міста - росли в одному дворі", - розповіла Світлана.

Також вона запевнила, що кошти, які переведені партії, є її особистими доходами і дозволяють жінці пожертвувати 145 тис. гривень. Але як можна призначити звичайну сусідку керувати власною компанією "Сан Томмасо"? А це означає, що сусідка не зовсім звичайна!

Ні кума, ні військового одного я не призначив - Зеленський
Навіщо куми і військові друзі, якщо ще є сусіди?
Світлана Пещанская як директор Італійської компанії - це власні справи Зеленського, а її рідна сестра - Ольга Пещанская - це вже проблеми наші з вами. 2 вересня 19-го Зеленський своїм указом призначив його першим заступником голови Антимонопольного комітету України.

То що Ольга і Світлана - рідні сестри, сумнівів немає. Ось на сайті LinkedIn, Ольга підтверджує навички роботи Світлани і це доводить що вони не сторонні особи, а батькові - Станіславівна в обох жінок дає розуміння, що вони швидше за все рідні сестри.

Раніше Ольга Пещанская займалася організацією закупівель ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг". У той період нинішній глава АМКУ Юрій Терентьєв працював генеральним юрисконсультом "Арселор". У декларації Пещанская вказала, що володіє цінними паперами ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг".

Як казав класик - свій до свого по своє. А тепер дивіться, - майже 300 000 гривень спонсорської допомоги від Піщанської для Слуги народу і вуаля - вже не сусідка і сім'я твоя починає будувати круту політичну кар'єру. Але в народі такі штуки називаються дуже просто - хабар. Є пропозиція ввести в словниковий запас замість "кумівства" слово "сусідство".

    Реклама на dsnews.ua