• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський підписав закон про особливості електронних публічних послуг

Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг" № 1689-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 липня 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Про це 6 серпня повідомила пресслужба глави держави, інформує "ДС".

На Банковій зазначили, що з 2020 року електронними публічними послугами через Єдиний державний вебпортал електронних послуг скористалося понад 570 тисяч громадян України. У зв'язку з цим виникла необхідність врегулювання питань, пов'язаних з наданням таких послуг, на законодавчому рівні.

"Закон запроваджує нові терміни, як-от "електронна публічна послуга", "автоматичний режим надання електронної публічної послуги", "комплексна електронна публічна послуга", "система електронної взаємодії електронних ресурсів", а також інші терміни, пов'язані з наданням (отриманням) електронних публічних послуг. Також документ визначає особливості надання таких послуг, порядок отримання та особливості оформлення результатів їх надання", — йдеться у повідомленні.

Закон набирає чинності через три місяці з дня опублікування. Протягом цього часу Кабінет міністрів має затвердити план заходів щодо переведення публічних послуг в електронну форму.

Як писала "ДС", 6 серпня президент Зеленський підписав закон про заборону продавати лікарські засоби особам, що не досягли 14-річного віку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua