• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський підписав закон про слідчих і прокурорів у районі агресії РФ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району відсічі й стримування збройної агресії Росії на Донбасі

Про це сьогодні повідомила пресслужба глави держави, інформує "ДС".

Документ № 948-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 вересня, "унормовує допуск представників органів досудового розслідування та прокуратури до району стримування російської агресії у Донецькій та Луганській областях для виконання повноважень, покладених на них Кримінальним процесуальним кодексом України".

"Законом встановлено, що представники органів досудового розслідування та прокуратури можуть здійснювати свої повноваження у кримінальних провадженнях щодо правопорушень, вчинених, зокрема, у вказаному районі. Їм має надаватися обов’язковий допуск та відповідне сприяння", — йдеться у повідомленні.

Порядок допуску дізнавачів, слідчих і прокурорів до району стримування російської агресії на Донбасі визначає командувач Об’єднаних сил.

Раніше повідомлялося, що Україна розслідує кримінальні провадження щодо 250 іноземних найманців у складі незаконних збройних формувань Росії, які воюють проти України на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua