• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський підписав указ про призначення глави Центру протидії дезінформації

Президент Володимир Зеленський призначив Поліну Лисенко головою Центру протидії дезінформації

Поліна Лисенко
Поліна Лисенко
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить указ глави держави від 2 квітня, передає "ДС".

Лисенко наголосила, що цей орган "повинен стати надійним щитом для громадян та держави від інформаційних загроз, які виникають як ззовні, так і всередині країни та спрямовані на розхитування державних інститутів і маніпулювання суспільною думкою".

6 квітня відбудеться представлення Центру протидії дезінформації за участі керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Центр протидії дезінформації створений рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року, яке було введене в дію указом президента від 19 березня.

Поліна Лисенко у 2015 році закінчила магістратуру у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (магістр права), до 2019 року навчалася в цьому виші в аспірантурі. Кандидат юридичних наук.

У 2013 – 2015 роках працювала на посаді молодшого юриста у приватній юридичній компанії. З квітня 2015 до вересня 2019-го була помічником першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України.

До березня 2020 року обіймала посаду начальника департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу генерального прокурора.

Також працювала керівником проекту з розбудови судової гілки влади та міжнародної співпраці Офісу простих рішень та результатів. Має подяку від директора Федерального бюро розслідувань США за спільну успішну операцію Офісу генерального прокурора та ФБР. З вересня 2020 року – директор департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю АТ "Укрзалізниця".

Як повідомляла "ДС", раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що Центр протидії дезінформації не буде політичним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua