• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський поклав квіти до труни гендиректора КБ "Південне" (ФОТО)

Президент Володимир Зеленський взяв участь у церемонії прощання з генеральним директором Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля" Олександром Дегтяревим

Прощання з Олександром Дегтяревим
Прощання з Олександром Дегтяревим
Реклама на dsnews.ua

Церемонія відбулася сьогодні, 26 листопада, в Палаці культури машинобудівників в Дніпрі, інформує "ДС".

Глава держави поклав квіти до труни померлого та поспілкувався з рідними Олександра Дегтярева, висловивши їм співчуття. Президент наголосив, що його "смерть – це велика втрата для ракетно-космічної галузі України та всього світу".

"Це був великий український конструктор, видатний учений. Він багато чого зробив. Був директором КБ «Південне» багато років поспіль, починав з інженера. Мої співчуття рідним і близьким", – цитує слова Зеленського його пресслужба.

Також глава держави ініціював присвоєння Дегтяреву звання Героя України посмертно.

"Головне сьогодні – не забувати та підтримувати підприємство. Я обіцяю, що це обов’язково буде зроблено", – запевнив Володимир Зеленський.

Прощання з Олександром Дегтяревим
Прощання з Олександром Дегтяревим

Нагадаємо, один з найбільш досвідчених фахівців аерокосмічної галузі, генеральний директор конструкторського бюро "Південне" Олександр Дегтярев, який хворів на COVID-19, помер 24 листопада. 26 листопада президент Володимир Зеленський вирушив до Дніпропетровської області з робочим візитом.

    Реклама на dsnews.ua