• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зеленський попросив у генсека Всесвітньої митної організації більше допомоги

Президент Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем Всесвітньої митної організації доктором Куніо Мікурією та обговорив реформування української митниці

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба глави держави, передає "ДС".

У зустрічі також взяли участь заступники голови Офісу президента Андрій Сибіга і Юлія Свириденко, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін, глава Державної митної служби Павло Рябікін.

Президент підкреслив, що для України дуже важлива підтримка міжнародних партнерів у проведенні реформ.

«Щодо митної реформи, то я не втрачаю надії реформувати українську митницю, і це – один з моїх пріоритетів. Справді, є багато запитань щодо діяльності нашої митниці, сервісу й щодо прозорості митних процедур», — зазначив Зеленський.

У той же час президент додав, що українська митниця змінюється, поліпшується наповнення бюджету від її роботи, і це свідчить про те, що деякі процеси стали прозорими.

Зеленський зазначив, що Всесвітня митна організація, членом якої Україна є з 1992 року, тривалий час допомагає країні в освітніх програмах з підготовки фахівців для митниці. Але, за його словами, Україна хотіла б ще більшої допомоги.

«Ми говоримо про систему підготовки фахівців, технологічних процесів, підтримку щодо забезпечення прозорості роботи митниці», — сказав президент.

Зі свого боку Куніо Мікурія відзначив важливість підтримки стабільного процесу реформування української митниці, в якому вже є успіхи. Він висловив готовність надати експертів Всесвітньої митної організації для методичного супроводу реформи і їх залучення до підготовки та підвищення професійного рівня працівників Державної митної служби України.

Як повідомляла "ДС", 1 липня Кабінет міністрів оголосив про проведення конкурсу на посаду голови Державної митної служби.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua