• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Зеленський доручив погасити борги з грошового забезпечення військових

Президент Володимир Зеленський підписав указ "Про деякі заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни"

Володимир Зеленський підписав указ
Володимир Зеленський підписав указ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Цим документом глава держави поставив завдання Кабінету міністрів України невідкладно вжити заходів щодо виплати в повному обсязі належного грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України, а також їхнього одноразового преміювання з нагоди Дня захисників і захисниць України", — зазначили в ОПУ.

Також уряд має до 31 грудня 2021 року внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт, спрямований на удосконалення системи грошового забезпечення військових — "з урахуванням найкращого досвіду провідних іноземних держав".

Кабмін має щоквартально інформувати про реалізацію заходів щодо соціального захисту ветеранів війни та сімей загиблих.

Крім того, уряд спільно з обласними держадміністраціями та КМДА мають забезпечити створення до кінця 2023 року в кожній області регіональних центрів медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни.

Як писала "ДС", Володимир Зеленський підписав указ про заходи забезпечення соціального захисту ветеранів війни та сімей загиблих захисників України

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua