• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зеленський поскаржився на негативне ставлення Трампа до України

Реклама на dsnews.ua
США шкодять Україні, коли посилають світу сигнал про неї як виключно про корумпованій державі

Про це в інтерв'ю західним ЗМІ заявив президент Володимир Зеленський, передає "ДС".

"Я хочу від США, і я теж це відчуваю, щоб вони допомагали, і щоб вони зрозуміли, що ми - суб'єкт, щоб вони не домовлялися з іншими за нашими спинами. Сполучені Штати посилають щось на зразок сигналу світу, в Міжнародний валютний фонд і Світовий банк, в Європу. І коли вони кажуть, що Україна - корумпована країна, це дуже жорсткий сигнал.

Я хочу, щоб Сполучені Штати зрозуміли: тепер це інша країна ми - зовсім інші люди. Звичайно, органи влади довго були корумпованими, але ми їх очищаємо", - сказав він.

Зеленський зазначив, що обговорював з президентом США Дональдом Трампом його бачення України.

"Я сказав йому на нашій зустрічі, що не хочу, щоб у нього була така картина нашої країни і що він повинен просто приїхати сюди і подивитися, як ми живемо, і, перш за все, що ми за люди. Мені здалося, він мене почув. Принаймні, він сказав на зустрічі: так, я бачу, є молоді, нові люди", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер на свідченнях у Конгресі заявив, що Трамп не хотів зустрічатися з Володимиром Зеленським, вважаючи Україну корумпованою країною.

    Реклама на dsnews.ua