• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський зажадав вжити невідкладних заходів щодо недопущення ескалації вуличного насильства

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський вимагає від Генерального прокурора України Ірини Венедиктової і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова забезпечити ефективну координацію роботи щодо недопущення ескалації насильства на вулицях країни

Про це йдеться на офіційному сайті глави держави, передає "ДС".

Глава держави підкреслив, що порушення громадського порядку, незаконний обіг і застосування зброї, численні напади на громадян, у тому числі із застосуванням насильства, викликають серйозну стурбованість.

"Вимагаю від Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ системній та злагодженій координації в роботі, спрямованій на недопущення ескалації насильства на вулицях країни, прийняття зрозумілих і ефективних превентивних заходів для запобігання цього і забезпечення мирного і спокійного життя громадян України", - заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, вранці 4 липня в Києві, на території літнього майданчика біля торгового центру на вулиці Басейній, сталася масова бійка зі стріляниною. В результаті події постраждали три людини. Слідчі почали кримінальне провадження за фактом хуліганських дій з застосуванням зброї. Раніше мали місце інші неприпустимі випадки порушення правопорядку на вулицях.

    Реклама на dsnews.ua