• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський привітав США з Днем ветеранів

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав США з Днем ветеранів та відзначив видатні заслуги ветеранів українського походження в американській армії

Про це йдеться в повідомленні українського лідера в Facebook, передає "ДС".

"У партнерстві з нашими друзями і союзниками українська нація здобувала перемоги по всьому світу. У цей день вшановують воїнів нашого стратегічного партнера і союзника — Сполучених Штатів. Американці українського походження з честю і гідністю служили в рядах Збройних сил США. Великі американські герої, такі як сержант Майкл Стренк, морський піхотинець США, чия команда встановила легендарний прапор на чорних пісках Іводзіми", — зазначив він.

Зеленський нагадав, що американці українського походження були вшановані найвищою нагородою Збройних сил США за доблесть — Медалі Пошани (Medal of Honor). "Ці легендарні українсько-американські вояки: Ніколас Міньо, Джон Дутко і Ніколас Орешко є живим свідченням американських цінностей. Інший приклад тихого, самовідданого служіння — це Роман Купчинський, людина, що непомітно увійшла в історію", — зазначив він.

Президент України привітав Американську організацію ветеранів, Українських Американських Ветеранів (УАВ). "Сьогодні День ветеранів в Америці, українські американські ветерани віддано зберігають українську культуру і бойовий дух козацтва. Дякую за вашу постійну підтримку України в ці важкі часи. Слава Україні! Боже, бережи Америку!", — підкреслив він.

    Реклама на dsnews.ua