• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський пожертвував своє місце на Форумі в Ізраїлі людям, які пережили Голокост

Реклама на dsnews.ua
Президент України передав місця української делегації на Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту в Ізраїлі людям, які пережили геноцид

Про це розповів сам Зеленський на своїй сторінці у "Фейсбуці", інформує "ДС".

"Прилетіли в Ізраїль і дізналися, що на Всесвітній форум пам'яті Голокосту з-за величезного інтересу до події і обмеженої кількості місць важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю страшну трагедію. Вирішили передати моє місце і місця делегації України цим мужнім, унікальним людям", - заявив Зеленський.

За його словами, преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду.

"Вважаю, що це правильно. До того ж це ніяк не скасовує пам'яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України. Будемо брати участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем'єр-міністром і спікером Кнесету Держави Ізраїль. Але на основний захід повинні потрапити ті, хто на це більше заслуговує. Ті, хто зробив найбільший подвиг - зберіг життя тоді, коли її практично неможливо було зберегти", - підсумував президент України.

Як повідомляла "ДС", сьогодні президент Володимир Зеленський прибув в Ізраїль. Він візьме участь у п'ятому Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц.

Крім того, Володимир Зеленський проведе зустрічі з керівництвом Ізраїлю та представниками ізраїльських ділових кіл.

    Реклама на dsnews.ua