• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Зеленський запропонує "нормандської четвірці" розведення сил на всіх ділянках, - Кучма

Реклама на dsnews.ua
Представник України в Тристоронньої контактної групи Леонід Кучма впевнений, що на наступному засіданні ТКГ 18 вересня буде прийняте рішення про остаточне відвід сил в Петровському і Золотом Луганської області

Про це Кучма повідомив в кулуарах 16-ї щорічної зустрічі "Ялтинської європейської стратегії" (YES) в Києві, передає "ДС" з посиланням на УП.

"Одне з головних в питаннях безпеки - це рухатися далі в питанні відведення військ уздовж лінії зіткнення. Я переконаний, що в наступну середу ми приймемо рішення про відведення військ в Петровському і Золотом. Остаточно визначимо час", - сказав він.

Кучма зазначив, що над питанням подальшого розведення військ на наступних ділянках зараз працюють військові.

"Взагалі, перспективи - і президент (Володимир Зеленський), впевнений, буде ставити це питання на "Нормандської зустрічі", - по всій лінії зіткнення відведення військ", - сказав він.

Представник України в ТКГ зазначив, що якщо мова йде про безпеку і виконання Мінських домовленостей, то потрібно відвести війська по всій лінії конфлікту на 2 км.

Кучма також вважає, що в даний час поки немає сенсу говорити про контроль над українсько-російським кордоном.

"Якщо це не буде наша територія, ми ж туди не потрапимо. Тому це має бути поступово. Тобто, наша територія буде - будуть і наші кордони", - сказав він.

    Реклама на dsnews.ua