• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський представив колективу нового голову СЗР Кондратюка (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський представив колективу Служби зовнішньої розвідки України (СЗР) новопризначеного голову Валерія Кондратюка

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДВД, передає "ДС".

"Відмінна професійна підготовка, високий рівень освіти, значний управлінський досвід, набутий за час роботи на керівних посадах у військовій розвідці, органах безпеки, на дипломатичній службі та в інших державних органах, дозволяють Валерію Віталійовичу Кондратюку успішно виконувати весь спектр відповідальних завдань для нашої країни", - сказав глава держави.

Президент вручив новопризначеному голові СЗР службове посвідчення. Указ про призначення Валерія Кондратюка Глава держави підписав 5 червня.

Володимир Зеленський висловив переконання, що під керівництвом Валерія Кондратюка Служба зовнішньої розвідки посилить свою здатність захищати національні інтереси в умовах гібридної війни проти України.

У свою чергу Валерій Кондратюк подякував президенту за високу довіру. "Я розумію свою особисту відповідальність за виконання покладених на Службу зовнішньої розвідки завдань", - зазначив він.

Валерій Кондратюк підкреслив, що пріоритетами в його діяльності на посту глави СЗР є зміцнення агентурного апарату, поліпшення роботи інформаційно-аналітичних підрозділів, розвиток кібер - та технічної розвідки, вдосконалення матеріально-технічної бази, соціального захисту працівників податкової служби і членів їх сімей.

На церемонії були присутні прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данилов, міністр оборони Андрій Таран, Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Генерал-лейтенант Валерій Кондратюк народився 1 січня 1970 року. Він є українським кадровим військовим, розвідником. Кондратюк працював на дипломатичних посадах, зокрема був військовим аташе України в Сполучених Штатах.

Кондратюк з 3 березня 2014-го по 28 липня 2015 року обіймав посаду начальника департаменту контррозвідки Служби безпеки України.

До 15 жовтня 2016 року він працював начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

З 16 жовтня 2016 року він був заступником глави Адміністрації Президента України, де відповідав за напрямок спецслужб. У вересні 2019 року був звільнений Зеленським.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Євдокимова з посади голови Служби зовнішньої розвідки України, призначивши на його місце Валерія Кондратюка.

    Реклама на dsnews.ua