• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський презентував символ 30-річчя незалежності України

Президент України Володимир Зеленський на сьогоднішні своїй пресконференції представив символ 30-річчя незалежності України — жовто-блакитна квітка і підпис "Ти у мене єдина"

Реклама на dsnews.ua

Як інформує підготовлений до презентації ролик, то кожна пелюстка квітки відповідає тому, що "наша країна складається з безліч образів", і з "кожним роком вона росте та квітне", передає кореспондент "ДС".

Президент повідомив, що символ створили львівяни. Загалом було 12 компаній-конкурсантів, які безкоштовно створювали варіанти символів незалежності нашої країни.

"Це головна квітка 30-річчя, символ України, "ти у мене єдина". Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Наша країна — вона не просто квітуча, а питання, що нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати. Ми все одно будемо квітучою країною і точно розквітнемо", — уточнив гарант.

Також Зеленський пояснив, що ідея полягає в тому, що кожен регіон буде мати свої символи, квітка буде в образах, кольорах і сегментах гербу того чи іншого регіону України. 

Більше детальну презентацію до 30-річчя незалежності України гарант пообіцяв показати згодом.

Як повідомляла "ДС", раніше Володимир Зеленський обговорив з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і його заступником святкування 30-річчя незалежності України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua