• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський наказав Кабміну і місцевій владі перевірити пожежну безпеку через пожежі в Одесі

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський дав ряд вказівок місцевій владі та представникам Кабінету міністрів з-за страшної пожежі в Одеському коледжі

Про це Зеленський написав на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

Зокрема, він дав такі завдання Кабінету Міністрів і органів місцевої влади:

  • провести детальну і всебічну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки для закладів, установ і організацій з масовим перебуванням людей: дитячих садків, шкіл, професійно-технічних закладів та вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів охорони здоров'я та соціального захисту населення, державних об'єктів критичної і транспортної інфраструктури;
  • провести перевірку всіх посадових осіб, що надають висновки про стан пожежної безпеки того або іншого об'єкта на предмет халатності, безвідповідальності або недоброчестности при виконанні ними службових обов'язків.

На виконання завдань Зеленський виділив властям місяць.

"Вимагаю жорстко реагувати на факти виявлених порушень пожежної або техногенної безпеки, домагатися їх безумовного усунення, а також притягнення до відповідальності посадових осіб, які їх допустили. Пропоную подивитися стан і належну забезпеченість матеріально-технічними і транспортними ресурсами рятувальних підрозділів, служб невідкладного реагування та медицини катастроф; передбачити вдосконалення їх технічного оснащення та оновлення сучасними засобами порятунку і комунікацій", - написав він.

Також президент закликав власників ТРЦ, кінотеатрів, ресторанів і готелів забезпечити у своїх закладах пожежну безпеку.

"Про виконану роботу, актуальні проблеми та пропозиції прошу доповісти до 10 січня 2020 року", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу стався напередодні вранці, 4 грудня. За даними поліції, в результаті НП загинула 17-річна студентка коледжу, ще 28 постраждали. За попередніми даними, загоряння сталося через несправність електричного подовжувача в одній з кімнат на 3-му поверсі навчального закладу.

Сьогодні, 5 грудня, президент Володимир Зеленський визнав, що жертв пожежі може бути більше.

    Реклама на dsnews.ua