• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський проведе велику нараду послів України

Реклама на dsnews.ua

17 грудня стартує багатоденна онлайн-нарада послів України під головуванням президента України Володимира Зеленського

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у виступі на конференції "Дипломатія-2021", передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Про намір зібрати топ-дипломатів на велику нараду міністр заявив в контексті представлених результатів соціологічного опитування про те, які напрямки роботи повинні бути пріоритетом МЗС в наступному році.

"У четвер почнеться конференція українських послів, велика подія, що відбувається раз на два роки", — розповів міністр, пообіцявши, що МЗС буде намагатися врахувати думку суспільства.

Про заплановану нараду послів повідомляли і інші джерела "Європейської правди", підкреслюючи, що це багатоденна подія, яка формує позицію послів, відбудеться за участю президента Зеленського. Вперше в історії нарада послів пройде в віртуальному режимі — через пандемічний обмежень.

За даними "Європейської правди", рік тому також була ідея зібрати велику спільну нараду послів, щоб відпрацювати нову політику після нормандського саміту, але згодом від неї відмовилися.

Офіційне повідомлення МЗС або ОПУ про нараду з деталями даної події поки не публікувалося.

    Реклама на dsnews.ua