• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський роздав директиви меру Запоріжжя: боротьба з наркотиками, кондиціонери, амброзія

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський дав три доручення меру Запоріжжя Володимиру Буряку і встановив дедлайн для їх виконання до 15 жовтня

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає "ДС".

Під час робочої поїздки в Запорізьку область 18 липня Зеленський поспілкувався з громадським активістом Русланом Ханумаком, який розповів про найбільш актуальні проблеми обласного центру. Руслан Ханумак зачитав звернення жителів Запоріжжя, в яких, зокрема, йдеться про проблему торгівлі наркотиками, а також нелегальних ломбарди і гральних закладах.

"Торгівлю наркотиками треба припинити зовсім. Про ігрові автомати і ломбарди ми готуємо великий законопроект", - зазначив президент, звертаючись до мера і начальника управління поліції.

Володимир Зеленський закликав мера Запоріжжя звернути увагу на необхідність вирішення екологічних проблем міста.

"Я Вас дуже прошу звернутися до всіх підприємств, щоб вони зрозуміли, що екосистема і екологічна ситуація у таких містах дуже складна", - підкреслив він.

Зі свого боку заступник керівника Офісу Президента Олексій Гончарук звернувся до міської влади з проханням допустити планову перевірку на "Запоріжсталь", яка має відбутися восени.

Окрему увагу було приділено проблемі амброзії, яка провокує алергічні захворювання у жителів ЗапорожьяМэр Володимир Буряк розповів про програму боротьби з цією рослиною.

Ще однією проблемою є оновлення рухомого складу міського транспорту та його оснащення кондиціонерами. Президент поцікавився, скільки коштів потрібно місту для закупівлі сучасного транспорту. Міський голова зазначив, що найближчим часом буде реалізована відповідна програма.

"Терміново зробіть це", - сказав Володимир Зеленський.

Глава держави поставив завдання до 15 жовтня показати перші результати у вирішенні зазначених проблем.

"15 жовтня ми приїдемо і перевіримо три питання: кондиціонери у тролейбусах, боротьба з наркотиками і питання амброзії", - резюмував президент.

    Реклама на dsnews.ua