• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський схвалив підтримку ФОПів в "червоних" регіонах

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає надання допомоги застрахованим особам на період жорсткого карантину

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, повідомляє "ДС".

Відзначається, що закон «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» був ініційований президентом Володимиром Зеленським для підтримки малого бізнесу і людей в "червоних" епідемічних зонах.

Згідно з документом, фізичні особи — підприємці та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльність через карантин у "червоних" зонах, отримають з державного бюджету України одноразову матеріальну виплату в розмірі 8000 гривень.

Крім гарантованої державою допомоги, ФОПи і наймані працівники зможуть додатково отримати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування прийме відповідне рішення.

Виплату можна буде отримати після реєстрації в додатку або Єдиному порталі державних послуг «Дія».

Як повідомляла "ДС", 30 березня Верховна Рада прийняла законопроект №5300, який передбачає виплати компенсації фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам, які постраждали від карантину.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua