• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський сказав, коли стане зрозуміла дата нового саміту "нормандської четвірки"

Реклама на dsnews.ua

Дату нової зустрічі керівників країн "нормандської четвірки" можна буде спрогнозувати тільки після зустрічі радників глав держав

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час переговорів зі своїм литовським колегою Гітанасом Науседою, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

«Сподіваюся, що після зустрічі радників лідерів країн «Нормандської четвірки» ми зрозуміємо, коли має бути зустріч лідерів цих країн. Нам усім треба старатися заради того, щоб досягнути миру», — сказав Зеленський.

Він висловив подяку Литві і особисто Гітанасу Науседі за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Окрему увагу співрозмовники приділили питанню підготовки до 22-го саміту Україна — ЄС, який запланований на 1 жовтня 2020 року в Брюсселі. Володимир Зеленський зазначив налаштованість української сторони на максимально результативний саміт.

«Серед головних результатів Саміту я бачу підтвердження визнання європейських прагнень України, досягнення домовленостей про початок роботи з оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію, адже вона вже не відображає економічних реалій України та ЄС», — заявив Зеленський.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що дата майбутньої зустрічі політичних радників лідерів "нормандської четвірки" щодо врегулювання на Донбасі вже визначена, однак поки вона тримається в секреті.

Зустріч радників глав держав в нормандському форматі, яка мала відбутися 28 серпня, була скасована.

    Реклама на dsnews.ua