• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Зеленський на місяць продовжив відсторонення глави Конституційного Суду

Президент України Володимир Зеленський на місяць продовжив відсторонення Олександра Тупицького з посади голови Конституційного Суду

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави, передає "ДС".

Повідомляється, що рішення прийнято відповідно до частини третьої статті 154 Кримінально-процесуального кодексу України.

"Усунути Тупицького Олександра Миколайовича з посади судді Конституційного суду України з 28 лютого 2021 року строком на один місяць", — йдеться в документі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відсторонив від виконання обовʼязків судді главу Конституційного Суду України Олександра Тупицького, про що раніше просив Офіс генерального прокурора.

Як повідомляла "ДС", 19 січня співробітники Управління держохорони відмовилися пропускати Олександра Тупицького в КСУ.

В цей же день Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Главу КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих свідчень, штучне створення доказів і підкуп свідка.

20 січня Тупицький також не зміг потрапити до будівлі КСУ.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Конституційний Суд запрацює, як тільки вдасться позбутися його глави Олександра Тупицького — він відсторонений від посади, однак продовжує ходити на роботу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua