• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський збирається накласти вето на податковий закон

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський має намір ветувати ухвалений раніше Верховною Радою податковий закон №1210, доповнивши його своїми пропозиціями

Про це заявив уповноважений президента з земельних питань Роман Лещенко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На законопроект буде накладено вето з пропозиціями і зауваженнями президента. Виходячи їх цього, "соєві правки" з точки зору реалізації даного законопроекту - питання знятий", - сказав він.

За словами уповноваженого, сьогодні є розуміння і підтримка з питання скасування "соєвих правок" з боку аграрного комітету і уряду і в планах піти шляхом прийняття депутатського законопроекту авторства депутата Олега Тарасова (фракції "Слуга народу").

"В кінці травня Верховна Рада переходить в штатний режим роботи, ми проведемо додаткові консультації з депутатськими групами, думаю, при активній роботі протягом календарного місяця ми закриємо це питання, так як було публічна обіцянка президента "соєвим виправлення", - зазначив Лещенко.

Крім того, Лещенко уточнив, що якщо законопроект буде прийнятий, то вступить в силу з моменту його оприлюднення.

Нагадаємо, Верховна Рада 16 січня цього року прийняла закон з поправками до Податкового кодексу, який передбачає, зокрема, скасування так званих "соєвих правок", з-за яких експортери сої та ріпаку втратили право на відшкодування податку на додану вартість.

    Реклама на dsnews.ua