• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський зідзвонився з Пенсія: Про що говорили

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський обговорив з віце-президентом США Майком Пенсія збільшення військової допомоги

Про це вони говорили під час телефонної розмови, що відбулася у середу, 18 вересня, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Глава держави подякував Майка Пенси за його особисту роль у прийнятті рішення про продовження програми безпеки допомоги Україні і висловив надію, що в наступному році обсяги такої допомоги зі сторони США тільки зростуть", - йдеться в повідомленні.

Зеленський підкреслив важливе значення підтримки, яку надають США для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки і оборони.

"Сторони констатували плідний розвиток українсько-американського співробітництва у сфері енергетики та висловилися за його подальше активне розширення. Було також підкреслено обопільне задоволення високим рівнем політичного діалогу між Україною та США на вищому рівні", - запевняють у прес-службі Зеленського.

Крім того, він поінформував віце-президента про реформи, спрямованих на викорінення корупції в Україні.

"Зі свого боку Майк Пенс відзначив прогрес України у впровадженні масштабних реформаторських заходів та висловив підтримку цих зусиль нової української влади", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Держдепартамент США прийняв рішення про виділення Україні $141,5 млн у рамках програми посилення безпеки і оборони, зокрема, закупівлі стрілецької зброї. Як уточнив з цього приводу помічник держсекретаря з питань політико-військових справ Кларк Купер, Конгрес був сповіщений 11 вересня про це фінансування. Зазначена сума може почати використовуватися через 15 днів після повідомлення, якщо не буде заперечень.

    Реклама на dsnews.ua