• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський досі не отримав інформацію по справі про прослуховування Гончарука

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський не отримував від правоохоронних органів жодних результатів розслідування прослушки прем'єр-міністра Олексія Гончарука

Про це він сказав Українським новинам, передає "ДС".

"Не отримував (результатів)", - сказав Зеленський.

За його словами, на даний момент розслідування ще триває і правоохоронні органи встановлюють всі обставини.

Зеленський повідомив, що у нього немає інформації про те, хто конкретно причетний до прослуховування, і він не володіє інформацією про можливу причетність співробітників Управління держохорони і депутатів Ради.

Як повідомляла "ДС", в мережі з'явилася перша частина запису розмови осіб з голосами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової, заступник голови НБУ Катерини Рожкової про економічної ситуації в країні. Передбачуваний Гончарук також несхвально відгукнувся про президента Володимира Зеленском, а точніше про його знаннях в економіці. Пізніше була опублікована і друга частина розмов.

Пізніше Telegram-канал "Легітимний" повідомив про те, що Гончарук подав у відставку.

У Кабінеті міністрів не пізніше заявили, що голова уряду Олексій Гончарук не писав заяви про відставку.

Разом з тим, за даними іншого каналу - "УП. Off the record", на скликаному засіданні фракції СН не обійшлось без сварок і нецензурної лексики з боку окремих депутатів, які обговорювали злиту запис.

Пізніше в мережі опублікували третю частину записи нібито розмови прем'єр-міністра Олексія Гончарука з головою НБУ Яковом Смолієм, заступник голови НБУ Катериною Рожкової і міністром фінансів Оксаною Маркарової.

    Реклама на dsnews.ua