• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зеленський узаконив "інвестиційних нянь"

Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями в Україні"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Відзначається, що документ буде сприяти відновленню інвестиційної активності в Україні після кризового 2020 року.

Закон передбачає надання державної підтримки українським та іноземним інвесторам із загальною сумою інвестицій від 20 млн євро.

Зокрема, визначена можливість отримання податкових пільг, забезпечення інвестиційних проектів об'єктами суміжної інфраструктури, надання переважного права землекористування земельними ділянками державної або комунальної власності для реалізації інвестиційних проектів, закріплення гарантій інвестора шляхом укладення прямого договору з урядом України. При цьому загальний обсяг державної підтримки не повинен перевищувати 30% від суми інвестицій в проект.

Згідно з документом, підтримка буде надаватися підприємствам, які працюють у переробній промисловості, транспортної галузі, освіті, наукової і науково-технічній галузях; охороні здоров'я, мистецтві, культурі, спорті, туризмі та курортно-рекреаційній сфері.

Також передбачено створення спеціальної урядової уповноваженої установи, яка буде займатися супроводом інвестиційних проектів і допомогою інвесторам.

Як повідомляла "ДС", Верховна Рада прийняла закон "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями в Україні" 17 грудня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua