• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський вже наговорив для початку процедури імпічменту, - Безсмертний

Реклама на dsnews.ua
В Україні з приходом нової влади склалася ситуація, коли форма правління сильно зміщується з парламентсько-президентсткой в суперпрезидентську

Таку думку висловив один із співавторів Конституції, колишній представник України у Тристоронній контактної групи по Донбасу Роман Безсмертний, передає "ДС".

"У нас де-юре парламентсько-президентська, а де-факто - суперпрезидентська республіка. Та ще й з двома урядами. Мені цікаво, як президент розійдеться з двома прем'єр-міністрами - Богданом і Гончаруком?" - сказав Безсмертний в коментарі Bihus.info.

Він також нагадав про інцидент під час першого засідання Верховної Ради 9-го скликання, коли спікер Дмитро Разумков сказав, що "оголошується п'ятихвилинна перерва", а президент кинув йому: "Який перерву? Давайте працювати".

"У нормальному парламентській державі цього (вказівок президента, спікера парламенту, - прим. "ДС") було б достатньо, щоб почати процедуру імпічменту. Пане президенте, ми вас поважаємо, але тут свої правила", - підкреслив Безсмертний.

    Реклама на dsnews.ua