• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський в США розповів, яку Україну він будує

Під час свого робочого візиту до США президент Володимир Зеленський взяв участь у презентації Плану трансформації України, зазначивши, що нинішня влада будує успішну та стійку країну

Володимир Зеленський в США
Володимир Зеленський в США
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час виступу в будівлі Національної бібліотеки Фреда Сміта з вивчення спадщини Джорджа Вашингтона, інформує "ДС".

Зеленський зазначив, що в Україні "зміцнюється антикорупційна архітектура, корупціонерів притягають до відповідальності, був відкритий ринок землі, ухвалюються закони про підтримку українських та іноземних інвесторів, а безумовним пріоритетом є верховенство права та реформа судової системи".

"Ми маємо чітке бачення, якою має стати Україна через пʼять-десять років. Це амбітний План трансформації нашої держави. Більше справедливості, більше можливостей – будуємо успішну та стійку Україну", – цитує президента його пресслужба.

Президент пояснив, що документ, який має назву A Greater Justice and Opportunity – Building Prosperous and Resilient Ukraine, окреслює бачення розбудови України на найближчі роки як "безпекового форпосту, цифрового, інфраструктурного та аграрного хабу".

За його словами, план перетворення економіки України визначає амбітні цілі щодо розвитку людського капіталу, забезпечення "зеленої" трансформації та енергетичної безпеки країни.

"Закладені в плані понад 80 проєктів – це амбітні проєкти на загальну суму 277 мільярдів доларів. Вони передбачають фінансування коштом державного бюджету України, а також залучення програм міжнародної допомоги, кредитів, інвестицій", – сказав глава держави.

Президент висловив сподівання, що американські партнери активно долучаться до реалізації цього амбітного плану.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua