• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Зеленський в Сумах зустрівся з ветеранами АТО/ООС і їх сім'ями

Реклама на dsnews.ua

Під час робочої поїздки в Сумську область президент України Володимир Зеленський провів зустріч з ветеранами АТО/ООС і їх сім'ями

Про це повідомляє місцеве видання "Данкор", передає "ДС".

Родини учасників війни звернулися до глави держави з проханням надати статус сімʼям загиблих захисників України.

Присутній на зустрічі представник Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при президенті Євген Терехов повідомив, що вже розробляється відповідний законопроект, і він обовʼязково буде внесений до парламенту.

Також учасники зустрічі відзначили, що діти-сироти, батьки яких загинули на війні, часто не мають можливості отримати житло.

«Треба допомагати дітям загиблих, щоб ця дитина, яка виросте, була захищена, щоб у неї був якийсь куточок», — сказав один з родичів військових.

Президент зазначив, що це питання можна вирішити на рівні обласної влади, а держава зі свого боку допоможе.

Ветерани також розповіли Зеленському про проблему з працевлаштуванням військових після повернення з фронту. Це призводить до важкого психологічного стану ветеранів.

«Я вважаю, що бізнесмени, які зберегли бізнес, повинні дякувати хлопцям, які воювали на фронті. Тому простий варіант — стимулювати їх створювати робочі місця і наймати ветеранів», — заявив глава держави.

Президент також відвідав Меморіал героям антитерористичної операції, який розташований на центральному кладовищі обласного центру. Зараз там поховані 46 воїнів АТО і один Герой Небесної Сотні Олексій Братушка.

Зеленський вшанував памʼять загиблих і поклав квіти до меморіальної стели.

Нагадаємо, сьогодні, 8 вересня, президент України Володимир Зеленський приїхав з робочим візитом до Сумської області.

    Реклама на dsnews.ua