• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський відмовився розширити доступ адвокатів до в'язниць

Президент Володимир Зеленський ветував законопроєкт №2063, який дозволяв конфіденційні побачення ув'язнених з їхніми захисниками без обмеження тривалості в робочі, вихідні та неробочі дні

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт Верховна Рада на засіданні 27 квітня відправила на доопрацювання, передає "ДС".

Дане рішення підтримали 325 парламентаріїв.

Документ, зокрема, передбачав гарантії права засудженого на юридичну допомогу, консультації (побачення) з адвокатами, захисниками або законними представниками, фахівцями в галузі права, що представляють особу в ЄСПЛ, законними представниками неповнолітнього або особи, яка була визнана недієздатною або обмежено дієздатною. Це право хотіли поширити на засуджених, які перебувають на лікуванні.

Передбачалося, що засуджений отримає право на такі побачення без обмеження в часі і кількості в робочі, вихідні, святкові, неробочі дні з 7:00 до 20:00. Побачення може проводитися як за ініціативою увʼязненого, так і з ініціативи захисника.

Володимир Зеленський висловив зауваження до законопроекту, а профільний комітет Верховної Ради рекомендував відправити документ на доопрацювання з урахуванням пропозицій президента.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua