• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Зеленський висловився про справу експрезидента Порошенка

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський впевнений, що попереднє керівництво держави чекає "дуже багато різних пригод"

Про це він заявив під час підсумкової пресконференції, відповідаючи на питання, чи став він "вироком" попереднього глави держави Петра Порошенка, передає "ДС".

Також глава держави додав, що не хоче про це говорити, тому що це повноваження суду.

"Що стосується "вироку" пана Порошенка, я впевнений в тому, що все це ще попереду. Ви ж бачили і вчорашній скандал. Я думаю, вони так керували державою, їх чекає дуже багато різних пригод і різних вироків. Не хочу про це говорити, адже це повноваження не мої, а вироки суду", - заявив Зеленський.

Крім того, він прокоментував публікацію низку телефонних розмов, голоси учасників яких схожі на голоси президента України Петра Порошенка, колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена і ексглави американського Держдепартаменту Джона Керрі.

"Про Порошенка і Байдена, так, я чув. Я думаю, що це не останній дзвінок, який побачать українці. Реагувати повинна прокуратура. Я знаю, що генпрокурор вчора зареєструвала кримінальне провадження через депутата Деркача (той, хто опублікував запис, - "ДС"), будуть розслідувати. Я знаю, що цю справу можуть кваліфікувати як державна зрада ", - заявив Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua