• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський закликав повернути Крим та відновити безпеку в Чорному морі

Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості відновлення безпеки у чорноморському регіоні й поверненні Криму. За його словами, півострів не належать одній людині, а є міжнародно визнаною територією України

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби голови держави, передає "ДС".

"Укотре разом з нашими друзями — міжнародними партнерами ми вказали, що Чорне море та наш український півострів Крим — це не власність однієї людини. Це міжнародно визнані території та кордони нашої незалежної України", — заявив Зеленський.

Як відзначив президент, сьогодні відновлення безпеки в Чорному й Азовському морях має стати пріоритетним завданням для світової спільноти.

"Повернення Чорного й Азовського морів у простір міжнародного морського права та відновлення безпеки судноплавства має стати пріоритетом світової спільноти", — наголосив президента.

Зеленський зауважив, що під час навчань, прикордонники з підрозділами НАТО й ЗСУ виконують завдання злагоджено й на одному рівні з найкращими прикордонниками й військовими усього світу. Як підтвердження, президент пригадав навчання "Сі Бриз", "Козацька булава", "Швидкий тризуб" й "Об’єднані зусилля".

Нагадаємо, у вересні на зустрічі президентів України та США Володимира Зеленського і Джо Байдена неодноразово згадувалася ситуація в окупованому Криму й на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua